Ers Örme

KALİTELİ VE HIZLI ÜRETİM

Ers Örme

 
1997 yılında kurulan Ers Örme Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2007 yılına kadar kendi bünyesinde üretimini sürdürmüştür.
 
2007 yılından sonra İstanbul, Avcılar’daki merkez idari kadrosunun denetimi altında yurdun dört bir yanındaki atölyelerde yüksek standartlarda üretim yaptıran Ers Örme,  Eroğlu Holding'in vazgeçilmez bir parçası olarak örme alanında holdingi en iyi şekilde temsil etmektedir.
 
Son teknoloji ürünlerin kullanıldığı; kesim, dikim, ütü, paket işlemlerinin %60 'ını Avcılar'da bulunan tesiste, kesim işlemlerinin %90'ınını bünyede, diğer üretim faaliyetlerini ise yine kendi denetimi altındaki atölyelerde fason olarak ürettiriyor. Ers Örme, aylık 500.000 adet üretimi bilgi birikimi yüksek, hızlı hareket etme yeteneğine sahip,çok özel bir ekiple yönetiyor.
 
Ers Örme, güçlü ve hızlı organizasyon anlayışıyla dünya lideri markaların, öncelikli tercihi oluyor. Ers Örme'de; %30 'u grubun kendi markaları Colin's ve Loft olmak üzere; dünyanın önde gelen ZARA, Matalan, Orchestra, Tom Tailor, LPP, Next gibi markaları için üretim yapılıyor.