BAŞKAN’IN MESAJI

RÜYALARI GERÇEKLEŞTİRMENİN
EN İYİ YOLU İNANMAKTIR.

Merhaba,

Biz Eroğlu Holding olarak, bir dünya markası olma rüyamızı; önce inanarak; ancak inandığımız değerler uğrunda yılmadan mücadele ederek ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Ailemizin ve ailemizin bir parçası olan tüm çalışanlarımızın vazgeçilmez ilkesi olan dürüstlükten asla ödün vermeden, altı makinelik küçük bir atölye iken de, dünyaca tanınan kendi markalarımız yanında diğer dünya markalarına üretim yaparken de insana yatırım yapmaktan ve insana saygıdan vazgeçmedik.

Başarıya ulaşmanın sırrının, müşterilerimize misafirlerimiz gözüyle bakmak, çalışanlarımıza insani hassasiyetle davranmak olduğunun bilinciyle, uluslararası pazarlarda rekabet eden bir kurum olarak, temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve her gün geliştirmenin kıvancını yaşıyoruz.

Sürekli değişen ve her geçen gün daha da küçülen dünyamızda başarılı girişimler, heves, azim, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneği ögelerinin hepsini bir arada ve dengeli kullanabilmeyi gerektiriyor. Çok büyük başarılarla sonuçlanan girişimlerin ortak özelliklerinin, araştırma ve geliştirmeye önemli pay ayırmak, finans kaynaklarını doğru yönlendirmek, piyasaya hakim uzmanları firma bünyesinde barındırmak ve insan kaynaklarına gereken önemi vermek olduğu konusunda tüm yatırım dünyası hemfikirdir. Grubumuzun hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında da, içimizde taşıdığımız girişimci ruhun ve bu hassas dengeleri doğru kurabilmenin payı büyüktür.

Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verdiğimiz önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz, deneyimli çalışanlarımızla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek, kurumsal kimliğimizi hedef kitlemize başarılı bir şekilde yansıtmayı başarmaktadır.

33 yılda Türk tekstil sektöründe lider, dünyada ise 100 yıllık marka ve şirketlerle rekabet eder konuma gelen holdingimizin hedefi, insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üstümüze düşen görevi yapmaktır. Bizler 14.000’i aşan çalışanımızla gerek yıllık 25 milyon metre kumaş üretimi ile, gerek yılda 20 milyon adet pantolon üreterek, gerekse ürettiğimiz ürünleri 40 ülkede 700'ü aşkın mağazamızda satarak bu başarıya destek veriyoruz. Diğer yandan, inşaat ve gayrimenkul alanındaki kısa zamanda gerçekleştirdiğimiz büyük yatırımlarımız da bu başarıya bir başka boyutta katılıyor. Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde dünya ölçeğinde yatırımlar yapmaya ve başarılarımızı artırarak sürdürmeye kararlıyız.

BAŞKAN’IN MESAJI
NURETTİN EROĞLU EROĞLU HOLDİNG
YÖNETİM KURULU BAŞKANI